meistras.com
Pradinis puslapis
KlaipedosSkelbimai.lt --- VilniausSkelbimai.lt --- KaunoSkelbimai.lt

Vartotojų prisijungimas

Paskutiniai forumo komentarai

2019-04-18 15:06:42
https://www.euro-cranes.com/lt/produktai/kranai – čia gal... peržiūrėti »

2017-05-07 01:15:01
Kas galetu buti audi a3 2007 m 1.9 ausinimo.skyscio bakelyj... peržiūrėti »

2017-04-18 18:16:58
Sveiki, Turime iš kartos į kartą perduodamą vaikišk... peržiūrėti »

Draugai

Patarimai

Kur talpinti skelbimus

Skelbimų talpinimo subtilybės

Dažnam iš mūsų tenka parduoti ką nors naudoto, nebereikalingo ir tiesiog trukdančio namuose. Tai gali būti ir senas dviratis, ir treniruoklis, kurį pirkote su mintimi pradėti sportuoti, tačiau taip to ir nepradėję, galbūt tai vaikiškas vėžimėlis ar tiesiog senas automobilis, kurį nutarėte iškeisti į naujesnį. Visais šiais atvejais tenka naudotis įvairiais skelbimų portalais. Na taip, galbūt kai kuriuos daiktus pavyksta ir parduoti ar atiduoti draugams, tačiau paprastai be intensyvesnių potencialių klientų paieškų neapsieiname. Tačiau vien skelbimo patalpinimas kokioje nors nemokamų skelbimų svetainėje tai dar ne viskas - kartais tie skelbimai būna tokie nepatrauklūs, jog net ir maža kaina nepadeda parduoti. Tad kaip išvengti pagrindinių klaidų talpinant parduodamo daikto skelbimą?

Nuotrauka. Nuotrauka skelbime yra būtina. Na nebent parduodate kažką tikrai unikalaus, kam nuotraukos neaktualios. Pavyzdžiui - senų numerių kokio nors žurnalo krūvą. Tokiu atveju galbūt išvaizda ir nėra svarbi. Tačiau daugeliu atvejų potencialių klientų net neatsidaro skelbimo, jeigu mato, jog prie jo nėra nuotraukos. Ir tai labai suprantama - dažniausiai pasirinkimas tikrai yra, kainos skiriasi nežymiai, o gaišti laiko skambinėjant, klausinėjant apie daikto būklę, vis tik prašant jį nufotografuoti ar net važiuojant apžiūrėti niekas nenori. Supraskite, kad parduoti norite jūs, tad pasistengti bent tiek, kad prie skelbimo būtu nuotrauka, tiesiog privalu.

Labai svarbu ir geras daikto aprašymas. Net jei kalbame apie baldus, žmonės skelbimuose dažnai pamiršta nurodyti tokiu elementarius dalykus kaip matmenys. O tai - tikri svarbūs kriterijai. Profesionalūs marketingo specialistai taip pat pasakytų, jog rengiant daikto aprašymą svarbiausia pabrėžti gerąsias jo savybes, kad ir kokios menkos jos bebūtų. O blogąsias kiek įmanoma sumenkinti. Paprasti triukai, tačiau bent jau skambučių ir apžiūrų kiekį tokie dalykai tikrai ženkliai padidina. Vis tik svarbiausia yra esmė, tad kad ir koks gražus būtų jūsų aprašymas, jis turi teikti ir informaciją, kurios potencialus klientas norės.

Skelbimo matomumas - taip pat labai svarbu. Ypač jei parduodate kažką labais populiaraus. Vienas iš bruožų, kuriais pasižymi nemokami skelbimai, yra tas, jog tarp jų labai lengva pasiklysti. Ypač jei pardavinėjate labai populiarius daiktus - spinteles, vaikiškus vežimėlius ar populiariausių markių automobilius. Tokiu atveju verta susimokėti eurą kitą už skelbimo paryškinimą, pakėlimą į viršų ir panašius dalykus.

 

Reklama

2009-2011 © Svetainėje esančią informaciją be meistras.com administracijos sutikimo kopijuoti draudžiama