meistras.com
Pradinis puslapis
KlaipedosSkelbimai.lt --- VilniausSkelbimai.lt --- KaunoSkelbimai.lt

Vartotojų prisijungimas

Paskutiniai forumo komentarai

2019-04-18 15:06:42
https://www.euro-cranes.com/lt/produktai/kranai – čia gal... peržiūrėti »

2017-05-07 01:15:01
Kas galetu buti audi a3 2007 m 1.9 ausinimo.skyscio bakelyj... peržiūrėti »

2017-04-18 18:16:58
Sveiki, Turime iš kartos į kartą perduodamą vaikišk... peržiūrėti »

Draugai

Patarimai

Kaip teisingai apšiltinti savo būstą

Svajonė turėti šiltą ir ekonomišką namą skatina ieškoti moderniausių šilumos sukūrimo ir išsaugojimo priemonių.

Noriu atkreipti dėmesį į apmaudžią klaidą, kuri daroma, pasirenkant prioritetus šioje srityje.

Modernus ir ekonomiškas šildymas ar sandarus šiltinimas?

Statydamas ar renovuodamas namą, dažnas savininkas susikoncentruoja į naujausių šildymo sistemų paiešką ir jų savybių analizę, tikėdamasis, kad moderni ir ekonomiška šildymo sistema užtikrins minimalias išlaidas namo šildymui.

Pastato šilumos izoliacijos reikšmė ir savybės retai taip detaliai analizuojamos.

Man teko susidurti su konkrečiu atveju, kai žmogus, statydamas namą, skyrė daug dėmesio ir investicijų geoterminio šildymo sistemos įrengimui, o pastato šiltinimą patikėjo statybininkams, vildamasis, kad teisingai atliktas reikiamo storio akmens vatos konstruktyvas užtikrins gerą šilumos išsaugojimą.

Po pirmos žiemos namo savininkas buvo šoke. Šilumos siurblys dirbo pilnu pajėgumu, o norimos temperatūros patalpose nepavykdavo pasiekti. Į sąskaitas už elektros energiją buvo graudu žiūrėti. Ekonomija...

II-osios kartos šiltinimo technologijos efektas

Atlikus termovizinę analizę paaiškėjo, kad visa šiluma su šiltu oru pasišalina per 20 cm akmens vatos sluoksniu apšiltintą, bet visiškai nesandarų stogą. Naudojant II-osios kartos šiltinimo medžiagas, statybininkams, net sąžiningai darant, nepavyksta pasiekti reikiamo sandarumo, o analizuojamu atveju akmens vata ir apsauginės plėvelės buvo sudėtos tikrai atmestinai.

Nenorėdamas gadinti puikiai atliktos kambarių vidaus apdailos, šeimininkas ryžosi nuimti stogo dangą ir, naudojant III-iosios kartos sandaraus šiltinimo technologiją, užsandarinti stogą.

Rezultatas pranoko visus lūkesčius. Namas tapo šiltesnis ir ekonomiškesnis, nei buvo tikėtasi.

III-ioji šiltinimo karta padės sutaupyti pinigų būsto šildymui

Šis atvejis patvirtina, kad rūpinantis statomo ar renovuojamo namo šiltumu, pirmiausiai reikia pasirūpinti šilumos išsaugojimo patalpose efektyvumu, o tik po to ir ekonomišku jos sukūrimu.
Kitokiu atveju, investavus daug pinigų ir vilčių į efektyvią ir brangią šildymo sistemą, tenka skaudžiai nusivilti ir vėl prarasti pinigus, mokant dideles sumas už šildymą ir papildomai šiltinant atitvaras.

Kaip pigiai besukurtume šilumą patalpose, lengvai išleisdami didelius jos kiekius į išorę, neturėsime nei komforto, nei ekonomijos.

Ekonomiška ir efektyvi šildymo sistema tikrai padės Jums taupyti, jei namas bus apšiltintas sandariai, naudojant III-iosios kartos sandaraus šiltinimo technologiją.

autorius: Robertas Karvauskas

sandarusnamas.lt

Reklama

2009-2011 © Svetainėje esančią informaciją be meistras.com administracijos sutikimo kopijuoti draudžiama