meistras.com
Pradinis puslapis
KlaipedosSkelbimai.lt --- VilniausSkelbimai.lt --- KaunoSkelbimai.lt

Vartotojų prisijungimas

Paskutiniai forumo komentarai

2017-05-07 01:15:01
Kas galetu buti audi a3 2007 m 1.9 ausinimo.skyscio bakelyj... peržiūrėti »

2017-04-18 18:16:58
Sveiki, Turime iš kartos į kartą perduodamą vaikišk... peržiūrėti »

2017-02-21 14:29:32
Sunkvežimių ir vilkikų demontavimas. Prekyba naudotomis s... peržiūrėti »

Draugai

Patarimai

Kaip prailginti šaldytuvo tarnavimo laiką?

Šaldytuvai nėra labai pigūs, todėl kiekvienam norisi, kad įsigytas šaldytuvas tarnautų kuo ilgiau. Bet paprastai vos tik pasibaigus šaldytuvo garantiniam laikotarpiui, jis pradeda gesti. Kaip to išvengti ir kaip prailginti savo šaldytuvo tarnavimo laiką?

Nuolat jį valykite

Kaip dažnai valote savo šaldytuvą? Ko gero, tai darote tik tada, kai jis jau skleidžia nemalonų kvapą arba ką nors išpilate viduje? Tai nėra labai teisingas požiūris - šaldytuvo vidų reikia valyti šiltu vandeniu, maišytu su muilu, bent kartą per mėnesį.

Na, o šaldytuvo galinę dalį rekomenduojama valyti 2-3 kartus per metus, kadangi būtent galinėje dalyje vyksta visas šaldymo procesas - jeigu galinėje šaldytuvo dalyje esantys komponentai yra nešvarūs, mažėja efektyvumas ir, be abejo, tarnavimo laikas.

Nestatykite šaldytuvo prie šilumos šaltinio

Ko gero, šio dalyko aiškinti išsamiai nereikia - tiek šaldytuvas, tiek šaldiklis neturėtų stovėti prie šilumos šaltinio, nes tai gali kenkti jų kompresoriui. Jeigu turite galimybę ir jums tai nesukeltų didžiulių nepatogumų, siūlome statyti šaldytuvą net ne virtuvėje, o kažkur šalia jos, kadangi virtuvėje dažnai yra karščiau negu kitose namų patalpose.

Šaldytuvo viršutinė dalis turi būti tuščia

Kalbame ne apie šaldytuvo vidų, bet išorę. Dažnai žmonės išorinę viršutinę šaldytuvo dalį apkrauna daiktais, tokiais kaip duoninė, radijas ir kt. Paprastai šiltas oras pašalinamas būtent per viršutinę jo dalį, todėl apkraudami savo šaldytuvą įvairiais daiktais, kurie ant šaldytuvo viršaus būti neturėtų, darote didžiulę klaidą ir trukdote šaldytuvui tinkamai veikti.

Nelaikykite šaldytuvo durų atidarytų ilgiau negu reikėtų

Jeigu dažnai atidarote šaldytuvą, jį šiek tiek atšildote ir taip priverčiate jį papildomai dirbti. Savaime aišku, tai nėra gerai - lygiai taip pat, kaip ir bet kuris kitas daiktas, šaldytuvas nenaudojamas gali būti tobulos būklės daugybę metų, tačiau kuo daugiau jį naudosite, tuo greičiau jis gali sugesti. Stenkitės šaldytuvą uždaryti kaip įmanoma greičiau.

Neignoruokite nei vieno neįprasto ženklo

Galutinis ir svarbiausias pigu.lt ekspertų patarimas - visada kreipkite dėmesį į bet kokius neįprastus šaldytuvo skleidžiamus garsus ar bet kokią kitą iškilusią problemą. Jeigu girdite, jog jūsų šaldytuvas dirba visada arba per dažnai nutraukia veikimą, tai yra ženklas, jog kažkas yra negerai. Tokiu atveju būtinai kreipkitės į ekspertus, kadangi vėliau problemos gali būti tik didesnės.

Taip pat ypatingą dėmesį turėtumėte skirti šaldytuvo durims, kadangi jos privalo būti sandarios. Įkiškite pinigų kupiūrą tarp šaldytuvo durų ir pabandykite uždaryti savo šaldytuvą. Jeigu kupiūra iškrenta, tai reiškia, jog šaldytuvas užsidaro nesandariai.

Galiausiai nepamirškite - šaldytuvai nėra amžinai veikiantys daiktai. Jeigu jam jau daugiau kaip 10 metų, nemažai šansų, jog jo taisymo kaina gali būti neadekvačiai didelė. Tokiu atveju siūlome internetu užsisakyti naują šaldytuvą - tai dažnai gali kainuoti pigiau negu labai seno šaldytuvo taisymas, kadangi internetinėse parduotuvėse ypač dažnai vyksta įvairios akcijos ir išpardavimai.

Reklama

2009-2011 © Svetainėje esančią informaciją be meistras.com administracijos sutikimo kopijuoti draudžiama